Джайеоба все пак се появи на мача в Симитли, Септември си върна второто място

Септември (Симитли) се върна на второ място във временното класиране на Югозападната „В” група, след като постигна трудна домакинска победа с 1:0 срещу Струмска слава (Радомир).

Илиан Христов отново донесе победата на симитличани. Атакуващият полузащитник се разписа в 60-ата минута. Именно той донесе победата в предишния кръг срещу Места (Хаджидимово), вкарвайки двата гола в мача. В 78-ата минута Мартин Тошев пък изпусна дузпа за домакините, съобщават от Симитли.

Трима основни играчи на Септември (Симитли) пропуснаха срещата. Това са Методи Илиев и Тихомир Костурков, които са наказани, както и Асен Топузов, който е контузен.

За гостите от Радомир Екундайо Джайеоба имаше проблеми, но се появи в игра през втората част.

Все пак възпитаниците на Спас Стоименов задържаха своя аванс и спечелиха трите точки, които изкачиха отбора на Септември (Симитли) на второ място.