Новакът в "Б" група Септември загуби от Локо Пд

Новакът в „Б” група Септември (Симитли) загуби първата си контрола от лятната подготовка.

Възпитаниците на Спас Стоименов отстъпиха с 1:3 на елитния Локомотив (Пд). Мачът се игра на градския стадион в Симитли.

Неофициален повторен дебют с екипа на Септември (Симитли) направи Андон Гущеров.

Сред стартовите единадесет започна и привлеченият от Миньор Методи Костов. Младокът Антон Тошев, играл за старшата възраст на Лудогорец, който се оказа братовчед на преминалия в Пирин Мартин Тошев, се появи в игра през второто полувреме, информират от Симитли.

Отборът на домакините в този двубой беше воден от помощниците на Спас Стоименов – Васил Кацарски и Пламен Скендерски. Наставления даваше и спортният директор Радослав Митревски, който не се появи в игра. Самият треньор на Септември (Симитли) в момента е на почивка, която беше планувал предварително, още преди да стане, че отборът ще играе в „Б” група.