Септември и Банско не си отбелязаха

Отборите на Септември (Симитли) и Банско направиха равенство 0:0 в мач от втория кръг на „Б” група, игран на стадиона в Симитли

Двубоят бе изпълнен с много здрави единоборства, а головите положение и пред двете врати бяха изключително малко. Още в 5-ата минута Илиан Христов от състава на домакините стреля с глава право в ръцете на вратаря Александър Стоянов. Четири минути по-късно новото попълнение на Банско Виктор Шишков се размина само с жълт картон след едно безумно нарушение срещу Асен Топузов. Гостите бяха много близо до гол в 14-ата минута, когато Янислав Иванов бе оставен непокрит след центиране на Георги Кременлиев, стреля опасно с глава, но покрай вратата. В 61-ата минута удар на Виктор Шишков бе отбит от вратаря на домакините Станислав Карадалиев, а при добавката Калоян Стоянов прати топката в мрежата, но голът му беше отменен заради засада. Най-чистото положение за Септември (Симитли) се откри пред Илиан Христов в 65-ата минута, когато се озова сам срещу вратаря на гостите, но стреля над вратата. В 75-ата минута удар от далеч на Анатоли Лулейски затрудни максимално стража на Банско, а Тихомир Костурков закъсня да направи успешна добавка след недобре избитата топка от Стоянов. Така двата отбора завършиха при нулево равенство и си поделиха по точка./simitli.info