Талант от Симитли блести с два гола за Кремонезе

Българският младежки национал-Радослав Кирилов се отличи с две попадения при официалния си дебют за третодивизионния италиански Кремонезе. Талантът от Симитли, който е преотстъпен на стадион "Джовани Дзини" от елитния Киево, помогна за успеха на новия си отбор с 3:2 над гостуващия четвъртодивизионен Козенца в мач от първия кръг на турнира за купата на страната по футбол. Кирилов откри резултата в шестата минута с удар по диагонала, след като беше изведен в наказателното поле от Алесандро Марки. В 33-ата минута домакините останаха с човек по-малко, след като вратарят Николас Батайола беше отстранен с директен червен картон за нарушение в наказателното поле срещу Елио Калдерини, пише simitli.info. Козенца навакса два гола пасив, но в 61-ата минута Кирилов донесе победата на Кремонезе. Той вкара красив гол с глава след центриране на Алесандро Фавали за крайното 3:2.