ОФК Пирин с две загуби в София

ОФК Пирин и юношите старша възраст на клуба инкасираха две загуби с по два на нула в срещите си със столичния Локомотив

Мъжете отстъпиха в контролата на стадиона в Надежда след ранен гол от корнер и автогол през второто полувреме на Румен Сандев. Пиринци рядко стигаха до голови положения, като само няколко далечни удари затрудниха вратата на домакините.
Локомотив поведе след изпълнение на корнер и меле в наказателното поле, при което Александър Манолов със силен удар отблизо под гредата направи безпомощен Костов за 1:0. Чак след половин час Влади Златинов отправи първия удар към вратата на Локомотив, но той бе слаб и Галев спаси. Две минути по-късно Тони Тасев беше изведен през центъра абсолютно сам срещу вратаря, но си поведе дълго топката и Галев изби.В 68-ата минута Румен Сандев от Пирин си вкара автогол, след като не се разбра със своя капитан Георги Георгиев и при остро центриране по земя отдясно със шпагат мушна топката зад голлинията за 2:0, информираха от пресцентъра на клуба. На стадиона в Требич, при ужасен терен и условия, юношите старша възраст на Стефан Гошев загубиха също с 2:0 в първия си мач от първенството на Зона София, въпреки че бяха видимо по-добрия отбор на терена. Две грешки, една в отбрана и на вратаря на орлетата доведоха победата за софийски им връстници. Зелените водеха инициативата в по-голямата част от мача и пропусна няколко фрапантни положения.