Второ място по мотокрос завоюва Димитър Грозданов от Симитли

Той е и втори във временното класиране в Източноевропейския шампионат

Този уикенд 13-14 септември 2014г. се проведе  осми кръг от Източноевропейския шампионат по мотокрос. Той се състоя в град Троян и посрещна 94 състезатели от различни държави. От всичките пет класа  в това състезание победители бяха българи. В клас МХ 65 триумфира Димитър Грозданов от Симитли, който зае второто място на почетната стълбичка. Той е и втори във временното класиране в Източноевропейския шампионат. До края на шампионата   Митко ще посети още няколко държави, като тази седмица  му предстои надпревара в Македония „Прилеп”, пише simitli.info. Припомняме, че на 1 септември стартира Източноевропейския шампионат по мотокрос. Той се проведе в град Самоков на емблематичния  мотополигон  „Ридо”. Този седми кръг от източноевропейския  шампионат по мотокрос даде възможност на около 100 състезатели от България, Гърция, Македония, Румъния, Сърбия,  Турция и Молдова да се състезават.
В клас МХ 65 второ място зае Димитър Грозданов от „Моторейсинг  Симитли”.