simitli.info

Blagoevgrad.Utre.bg

И Симитли отбелязва Освобождението си

БСП се срина с под 15% доверие в Симитли

Юношите на Септември (Симитли) родени през 2000 година победиха с  4:2 връстниците си от „Кресна 2004” (Кресна). Мачът започна много добре за момчетата на треньора Петър Бандев, които още до почивката водеха с 3:0. Точни за домакините през първата част бяха Александър Марков, Марио Самуилов и Петър Димитров. Второто попадение в мача дело на Самуилов бе изключително красиво. Той успя да прехвърли вратаря на гостите от центъра на терена. След почивката настъпи леко отпускане в редиците на Септември, породено от убедителната преднина в резултата, информира simitli.info. Отборът на „Кресна 2004” се възползваха от разколебаването в редиците на симитличани и върнаха 2 попадения. В последните минути на мача Марков с второто си попадение успокои своите съотборници вкарвайки за 4:2. В следващият мач от първенството Септември гостува в Гоце Делчев на ФК „Неврокоп”.