Септември падна от Разлог

Отборът на Септември (Симитли) загуби при гостуването си на Пирин (Разлог)

Мачът завърши при резултат 2:1 и се игра на стадион „Свети Петър” в Банско.

Първото по-чисто положение се откри пред Асен Топузов, който стреля от няколко метра право в ръцете на Луков. Владислав Каптиев от състава на домакините пък при опит за центриране нацели горната греда. Всичко по-интересно се случи в последните десет минути на първото полувреме. В 35-ата минута Анатоли Лулейски беше изведен по лявото крило сам срещу вратаря на домакините, последва хубав пас към Илиян Христов който вкара за 0:1. Само три минути по късно домакините от Разлог изравниха резултата. Демирев овладя една отбита топка отляво, подаде я на Каптиев който от десетина метра я насочи неспасяемо във врата на Митев, съобщава simitli.info. В началото на второто полувреме домакините от Разлог вкараха и победният гол в мача. Зайденов изведе Каптиев сам срещу вратаря и той не сгреши за 2:1. Веднага след изоставането си в резултата възпитаниците на Спас Стоименов изпуснаха две идентични ситуации. Влезлият като смяна Методи Костов с глава стреля на два пъти в ръцете на Луков. В последните минути на мача домакините от Разлог направиха няколко хубави контраатаки но без сериозна опасност за вратата на Митев. Именно пред вратаря на гостите се откри и последната ситуация в мача. В последната минута на добавеното време при един ъглов удар, Митев се оказа най-съобразителен, но топката мина над напречната греда.