simitli.info

BlagoevgradUtre.bg

Септември падна от Разлог

Юношите на Септември победиха Банско

Децата на Септември (Симитли) родени през 2000 година победиха с 4:2 отбора на Места (Хаджидимово). Двубоят беше от 8-ия кръг на областното първенство по футбол за деца. Момчетата на Петър Бандев не започнаха добре двубоя и трябваше да наваксват пасив от 2 гола. След много силна игра на най-добре представилия  се в състава на симитличани Александър Марков домакините изравниха още до почивката. Голмайсторът на Септември не спря до тук и с нови два гола през второто полувреме донесе победата на своя отбор. Марков е едно от най-добре играещите деца в школата на Септември (Симитли) и е голмайстор на този набор, съобщи simitli.info. Следващият мач на Септември е на 22 октомври от 10:30 часа. Момчетата на Петър Бандев гостуват на Стрела-2003 (Вълкосел).