"Беласица" завърши с реми срещу Монтана

Отборите завършиха при резултат 2 : 2

Изключително оспорван мач изиграха футболистите на Монтана и "Беласица" Петрич, съобщава радио "Белла". Заради лошите условия на терена в село Старчево, срещата се проведе на терена в село Коларово. Възпитаниците на Ферарио Спасов играеха по-често в половината на Беласица и показаха хъс и голяма воля за победа. Техните усилия дадоха резултат още в 12 минута, когато Александър Киров откри за 0:1. В 28 минута след грешка на защитата на Беласица, Борислав Балджийски направи резултата 0:2 в полза на гостите. През втората част на мача наставниците на двата тима дадоха шанс за игра на футболистите от резервната скамейка. Владимир Кабранов и Христо Петров се оказаха златните резерви на наставника на Беласица Пламен Мицански. "Комитите" се върнаха в срещата, след като главният съдия Стефан Апостолов отсъди цели две дузпи в полза на петричани. Точни от бялата точка за Комитите бяха Владимир Кабранов и Красимир Шапкаров, които направиха резултата 2:2. Следващата контрола на Беласица е на 10 февруари. Тога футболистите ще играят срещу Ботев Враца.