Бивши играчи на "Пирин" вдигнаха "Германея" на крака

Цяло съзвездие от бивши футболисти на "Пирин" Благоевград, които сега играят за "Германея" Сапарева Баня, вдигнаха на крака позакъсалия тим от планинското градче, който бе в зоната на изпадащите тимове във В югозападната футболна група. В мача им със "Струмска Слава" Радомир, играчи като Георги Даскалов, Георги Мирчев -Фрико, Фаик Таиров, Златко Богоев и Мангурев, направиха разликата на стадиона в Сапарева Баня и германейци заслужено победиха с категоричното 4:0, съобщава struma.com.

Още в началните минути Даскалов показа класа и асистира за първото попадение, а в средата на полувремето сам отбеляза за 2:0. След почивката Мангурев бе точен при едно статично положение и разбъркване пред вратата на радомирци, а Мирчев заби впечатляваш гол, след като навърза петима състезатели на "Струмска Слава" с индивидуален пробив и сам срещу вратаря фиксира крайното 4:0.