Децата на ОФК "Пирин" загубиха от "Левски" - София

"Орлетата" паднаха с 0 на 3 в Рилци

Децата на ОФК "Пирин" загубиха с класическото 0:3 в първата си среща от Републиканското първенство по футбол във възрастта родено до след 2000 г. срещу "Левски", съобщава struma.com. "Орленцата" на треньора Васил Петров играха достойно на стадиона в с. Рилци, но малшанс пред гола не им позволи да се представят по-убедително.

Още в 14-та минута гостите поведоха с далечен изстрел на Иванов, който проби през центъра на отбраната. През втората част зелените хвърлиха всичко напред, но за съжаление бяха сразени на контраатака, като в 43 минута точен бе Василев, а в 50-та минута Михалков се разписа с глава при едно центриране от ляво.

Шансовете на "Пирин" да продължат в следващата фаза са минимални, тъй като предстои и втори мач - гостуване на "Герена".