Първи 3 точки записа "Септември" във "В" група

Победиха "Рилски спортист"

Септември (Симитли) победи Рилски спортист с 3:2 в мач от Югозападната „В” група, съобщиха от Община Симитли. Така момчетата на Иво Тренчев се зарадваха с първа победа и добавиха първи 3 точки към актива си. Още в 13-тата минута симитличани откриха резултата, като Смаил Креболиев вкара за 1:0. Бързо след това Емил Драчев пропусна да отбележи, за да може симитличани да получат по-голяма преднина в резултата. След объркване в редиците на Септември (Симитли) гостите се възползваха и в 26-тата минута изравниха за 1:1. Първото полувреме завърши при равен резултат 1:1, а веднага в началото на второто полувреме старши треньорът Иво Тренчев направи първата смяна в редиците си. На мястото на Смилен Златанов в игра влезе Кирил Георгиев.
След изпълнение на спорен фал Рилски спортист поведе в резултата за 1:2. След втората смяна на симитличани Кирил Домозетски зае мястото на Емил Драчев. В 73-тата минута Кирил Георгиев направи невероятен пропуск за изравняване на резултата, но минута по- късно, с изключително красив гол, същият изравни за 2:2.

До края на редовното време победата за Симитли не се усещаше, а след даденото 3 минутно продължение късметът се усмихна и Септември постигна първата си победа, като в последната минута резултатът бе променен за 3:2. Точен за победата бе Антон Мангурев. Така момчетата постигнаха първата си победа и зарадваха всички зрители  по трибуните с положителния резултат.
Стартов състав Септември (Симитли): Димитър Пангев, Асен Топузов,  Ивайло Иванов Божидар Станчев, Николай Стоилков, Антон Мангурев, Анатоли Лулейски,Смилен Златанов (Кирил Георгиев), Смаил Креболиев, Емил Драчев (Кирил Домозетски), Андон Гущеров.