Верея направи нулево равенство с Черно море

Така отборът остана на девета позиция в класирането с 27 спечелени точки

Верея и Черно море завършиха 0:0 в мач от 23-ия кръг на Първа лига.Двата отбора изиграха равностоен двубой на "Трейс Арена" с малко интересни ситуации. Дебют за Верея направи защитникът Иван Бандаловски, който остана на терена през цялата среща. В 40-ата минута вратарят на домакините Пламен Колев се намеси решително и спаси опасен удар на Борислав Балджийски. След почивката Педро Еуженио опита на два пъти да донесе победата за Верея, но изстрелите му бяха спасени.Така Верея остана на девета позиция в класирането с 27 спечелени точки.

Верея: Пламен Колев, Здравко Илиев, Илиас Хасани, Иван Бандаловски, Костадин Слаев, Селим Керкар, Венцислав Бенгюзов, Георги Ангелов, Педро Еуженио, Валери Домовчийски, Георги Андонов;

Резерви: Георги Аргилашки, Владимир Зафиров, Мирослав Енчев, Самуел Инкоом, Илиян Йорданов, Елиаш, Янислав Иванов;

Черно море: Войтех Щром, Михаил Венков, Траян Траянов, Мартин Костадинов, Ондрей Сукуп, Александър Цветков, Тодор Паланков, Борислав Балджийски, Хосе Лопес, Иван Коконов, Марек Кузма;

Резерви: Иван Дюлгеров, Пламен Николов, Филип Хлупик, Илиан Илиев-младши, Валентин Йосков, Бакари, Николай Минков.