Ясни са регионалните победители в конкурса за деца "Бог е любов" - blagoevgrad.utre.bg

Ясни са регионалните победители в конкурса за деца "Бог е любов"

07 април 2017, 21:00 | blagoevgradutre
  • Снимка:
    blagoevgrad.utre.bg

Резултати за първия етап на XV Национален конкурс "Бог е любов” за Благоевградска област

Със заповед на министъра на образованието и науката и заповед на началника на Регионалното управление на образованието в Благоевград специална комисия в състав: Илия Филипов, Александра Петкова, Екатерина Икономова и свещ. Стоян Бербатов определиха най-добрите творби в няколко раздела и възрастови групи. Учениците, класирани на първо място, участват в националния етап на конкурса и ще се състезават с творбите, оценени на първи места от инспекторатите в цялата страна.

Ето и класираните в Благоевградска област:

Жанр: Проза/ ece

I-II клас
1. Анна Светославова Кючукова - II клас, СУИЧЕ „Св. Климент Охридски“ Благоевград
2. Красимир Кирилов- II клас, СУИЧЕ „Св. Климент Охридски“ Благоевград
3. Владимира Стоянова Пудева - II клас, СУИЧЕ „ Св. Климент Охридски“ Благоевград

III-IV клас
1.ВикторияСтойчев — III кпас, СУИЧЕ „ Св. Климент Охридски“ Благоевград,
1. Йоана Валентинова Станева - III клас, VII СУ „Кузман Шапкарев“, гр. Благоевград;
2. Анна — Мария Георгиева Георгиева — IV клас, VII СУ „Кузман Шапкарев“, rp. Благоевград;

V-VI клас
1. Кристина Иванова - V клас, Православно неделно училище, църква „Успение Богородично“, с. Бараково;
2. Елеонора Добрева — V клас, СУ „Никола Вапцаров“, гp. Петрич;

VII-VIII клас
1. Стефани Илиева — VII клас, VII СУ „Кузман Шапкарев“, гp. Благоевград;
2. Антоан Слав-Михаил Вълков Вълков - VII клас, СУИЧЕ „Св. Климент Охридски“ Блaгoeвгpад;
Ванеса Иванова — Православно неделно училище, църква „Успение Богородично“ с. Бараково

XI-XII клас
1. Елена Тодорова Таракова — XI клас, ПГПТ „проф. д-р Асен Златаров“, гр. Петрич

Жанр: Поезия
I-II клас
Даяна Илиянова Борисова СУ „Св. св. Кирил и Методий“, с. Крупник

III-IV клас
1. Никола Николаев Павлов - III клас, VII СУ „Кузман Шапкарев“, гp. Блaгoeвград;
2. Петя Костадинова - IV клпс, VII СУ „Кузман Шапкарев“, гp. Благоевград;

V-VI клас
1. Елеонора Велкова Добрева — V клас, СУ „Никола Вапцаров“, гp. Петрич;

XI-XII клас
1. Николай Ангелов Манолев - XI клас, ПГИТ „пpoф. д-р Асен Златаров“, rp. Петрич
2. Христина Владимирова Дереджиева - XI клас, ПГИТ „проф. д-р Асен Златаров“, rp. Петрич

Жанр „Рисунка”
I-II клас
1. Зорница Георгиева — I клас, VIII CУ „Арсени Костенцев“, гp. Благоевград;
2. Стела Илиева - I клас, VIII СУ „Арсени Костенцев“, гp. Благоевград;
3. Габи Попдимитрова, I клас - VII СУ „Кузман Шапкарев“, гp. Благоевград;

III-IV клас
1. Маргарита Крумова Цветкова, IV клас, VII СУ „Кузман Шапкарев“, гp. Благоевград,
2. Виктория Спасова Колева, VII СУ „Кузман Шапкарев“, гp. Благоевград;

Жанр „Приложно изкуство”
III-IV клас
1. Георги Георгиев Машев и Виктория Рашиде Лиман, IV клас „Св.св. Кирил и Методий”, с. Крупник
2. Мария Стопанска, III клас, VII СУ „Кузман Шапкарев“, гp. Благоевград;

IX-X клас
1. Никол Николова Стойкова, IX клас, СУИЧЕ ”Св. Климент Охридски”, гр. Благоевград.



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета