Юношите на "Пирин" до 17 години победиха "Спартак" Пловдив

С тази победа момчетата на Васил Петров са на 12-то място с актив от 29 точки

Възпитаниците на Васил Петров записаха втора поредна победа в Елитната група до 17 години. След успехът над Левски с 1:0, вчера орлетата се наложиха над домакините от Спартак Пловдив с 3:1.
В срещата от 25-ия кръг на елитната група до 17 и четирите попадения паднаха след почивката.
Капитанът Димитър Митев откри резултата в 65-ата минута, а за 2:0 точен бе Валентин Шляков. Точно изпълнена дузпа от Даниел Енчев намали преднината на гостите. Победата осигури юношеският национал Асен Крушевски, който се разписа в самия край на срещата. За победата орлетата получиха специални поздрави от отбора на Марек. Дупничани вече могат да бъдат по-спокойни за оставането си в групата, след като съседите им от Благоевград победиха един от преките им съперници за място в Елитната група. С тази победа момчетата на Васил Петров са на 12-то място с актив от 29 точки.