simitli.info

blagoevgradutre

Пирин уреди контрола

Срещата бе от 2-ри кръг на югозападната трета лига

Септември (Симитли) записа втора победа във втория кръг от Югозападната трета лига. Симитличани победиха с 2:1 като гост, съперниците си от Елин Пелин.

Още във втората минута след нарушение срещу Анатоли Лулейски  беше отсъдена дузпа за Септември(Симитли). Борислав Хазуров беше точен от 11-те метра  и отбеляза за 1:0. В 30-тата минута  след центриране на Ибрахим Алим отново Борислав Хазуров отбеляза, като вкара с глава за 2:0. До края на полувремето футболистите на Спас Стоименов, имаха много положения и пропуски като Даниел Гогов, Смаил Креболиев и Йоан Петров можеха да покачат резултата, но пропуснаха шанса.

В началото на втората част симитличани не се отличиха с  много положения и в 60-тата минута, при една от малкото атаки на домакините, съдията отсъди дузпа за Елин Пелин. Гостите намалиха за 2:1. До края на мача бяха пропуснати още положения от отбора на Стоименов.

"Най-важното в този мач е,  че взехме 3 точки. Като игра можехме повече. Има още да работим",  каза старши треньорът Спас Стоименов, като допълни, че в изключително доволен от взетата победа, информира Община Симитли.

Стартов състав Септевмри (Симитли): Димитър Пангев,Асен Топузов, Николай Стоилков, Ивайло Иванов, Божидар Станчев, Ибрахим Алим, Анатоли Лулейски, Йоан  Петров, Даниел Гогов, Борислав Хазуров, Смаил Креболиев