blagoevgradutre

Орлетата изпаднаха в "Б“ група

"Пирин" победи с 3:0 в третата си контрола

Зелените отстъпиха на "Локомотив" София с 1:2

ОФК Пирин загуби втора поредна котрола днес, след като на базата в Рилци зелените отстъпиха на Локомотив София с 1:2.
Голът за орлетата бе изравнителен, в 47-та минута, след като Ангелски направи голов пас към Златинов, който бе точен с премерен удар между краката на вратаря.
Домакините създадоха още няколко чисти положения, като най-фрапантен пропуска направи Христов, след отлична комбинация с ъс Златинов.
Състав на Пирин: Яначков, Митрев, Паскалев, Митев, Попев, Костадинов, Георгиев, Златинов, Любомиров, Смилков и Кръстев. След почивката се появиха Ангелски, П. Христов, Л. Христов, Бастунов, Топузов, Цолев, Крушовски, Стефанов и Петров.

Междувременно, съперникът за сряда 18.07. бе променен, след като отборът на Осогово Кочани отказа да пътува до Благоевград, поради нерешени проблеми с федерацията на македонското първенство. Вместо с тях, на 18.07 от 18:00 на базата в Рилци, зелените ще домакинстват на друг македонски отбор – Брегалница Щип.