Най-малките биатлонисти на ски клуб Банско с добро представяне на Купа "Рожен”

Всеки успя да влезне в топ 15

През изминалия уикенд се проведе купа „Рожен” - Чепеларе , където взеха участие най-малките биатлонисти на ски клуб Банско
Георги Кадев се класира на 8-мо и 10-то място при момчетата, Костадин Чакъров завърши 12-ти, а Георги Колчагов 14-ти и в двата състезателни дни във възрастова група момчета младша.
Сандра Воденичарова зае 10-то и 15-то място, а Маринела Михова 11-то и 14-то при момичетата. Никол Кленовска се класира на 16-то и 14-то място при момичета младша.
Това е едва второто зимно състезание, в което най-малките биатлонисти взимат участие и всеки успя да влезне в топ 15. След две седмици отборът на Банско ще пътува отново за Чепеларе, за да взема участие и в държавното първенство по биатлон.