"Пирин" най-вероятно ще почива на старта на шампионата - blagoevgrad.utre.bg

"Пирин" най-вероятно ще почива на старта на шампионата

12 юни 2019, 19:00 | blagoevgradutre
  • Снимка:
    ОФК "Пирин"

Орлетата ще стартират с домакинство в последната седмица на юли

ОФК Пирин най-вероятно ще почива в първия кръг на Втора Лига. След днешния жребий в София за сезон 2019-20 стана ясно, че орлетата би трябвало да се изправят срещу изхвърления от Първа Лига ПФК Верея Стара Загора. Най-вероятно обаче такъв мач няма да има, след като се очаква съперникът да не получи професионален лиценз за сезон 2019-20.
Така ОФК Пирин ще стартира с домакинство, което ще е в последната седмица на месец юли, в интервал 26.07-29.07, срещу ФК Ботев Гълъбово. Първото гостуване ще бъде в София, на Септември.
Пълната програма на Втора лига, по кръгове:
I кръг
20 юли 2019 г., събота:
Верея (Стара Загора) – Пирин (Благоевград)             
Септември (София) – Струмска слава 1927 (Радомир)         
Литекс (Ловеч) – Локомотив (Горна Оряховица)              
Черноморец (Балчик) – Поморие (Поморие)                   
Кариана (Ерден) – Монтана 1921 (Монтана)                  
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Спартак 1918 (Варна)         
Хебър 1918 (Пазарджик) – Спартак (Плевен)                 
ФК ЦСКА 1948 (София) – Локомотив София 1929 (София)       
Лудогорец 1945 II (Разград) – Ботев (Гълъбово)            
II кръг
Пирин (Благоевград) – Ботев (Гълъбово)                    
Локомотив Сф 1929 (София) – Лудогорец 1945 II (Разград)   
Спартак (Плевен) – ФК ЦСКА 1948 (София)                   
Спартак 1918 (Варна) – Хебър 1918 (Пазарджик)             
Монтана 1921 (Монтана) – Нефтохимик 1962 (Бургас)         
Поморие (Поморие) – Кариана (Ерден)                       
Локомотив (Горна Оряховица) – Черноморец (Балчик)         
Струмска слава 1927 (Радомир) – Литекс (Ловеч)            
Верея (Стара Загора) – Септември (София)                  
III кръг
Септември (София) – Пирин (Благоевград)                   
Литекс (Ловеч) – Верея (Стара Загора)                     
Черноморец (Балчик) – Струмска слава 1927 (Радомир)       
Кариана (Ерден) – Локомотив (Горна Оряховица)             
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Поморие (Поморие)              
Хебър 1918 (Пазарджик) – Монтана 1921 (Монтана)           
ФК ЦСКА 1948 (София) – Спартак 1918 (Варна)               
Лудогорец 1945 II (Разград) – Спартак (Плевен)            
Ботев (Гълъбово) – Локомотив София 1929 (София)           
IV кръг
Пирин (Благоевград) – Локомотив София 1929 (София)        
Спартак (Плевен) – Ботев (Гълъбово)                       
Спартак 1918 (Варна) – Лудогорец 1945 II (Разград)        
Монтана 1921 (Монтана) – ФК ЦСКА 1948 (София)             
Поморие (Поморие) – Хебър 1918 (Пазарджик)                
Локомотив (Горна Оряховица) – Нефтохимик 1962 (Бургас)    
Струмска слава 1927 (Радомир) – Кариана (Ерден)           
Верея (Стара Загора) – Черноморец (Балчик)                
Септември (София) – Литекс (Ловеч)                        
V кръг
Литекс (Ловеч) – Пирин (Благоевград)                      
Черноморец (Балчик) – Септември (София)                   
Кариана (Ерден) – Верея (Стара Загора)                    
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Струмска слава 1927 (Рад)      
Хебър 1918 (Пазарджик) – Локомотив (Горна Оряховица)      
ФК ЦСКА 1948 (София) – Поморие (Поморие)                  
Лудогорец 1945 II (Разград) – Монтана 1921 (Монтана)      
Ботев (Гълъбово) – Спартак 1918 (Варна)                   
Локомотив София 1929 (София) – Спартак (Плевен)           
VI кръг
Пирин (Благоевград) – Спартак (Плевен)                    
Спартак 1918 (Варна) – Локомотив София 1929 (София)       
Монтана 1921 (Монтана) – Ботев (Гълъбово)                 
Поморие (Поморие) – Лудогорец 1945 II (Разград)           
Локомотив (Горна Оряховица) – ФК ЦСКА 1948 (София)        
Струмска слава 1927 (Радомир) – Хебър 1918 (Пазарджик)    
Верея (Стара Загора) – Нефтохимик 1962 (Бургас)           
Септември (София) – Кариана (Ерден)                       
Литекс (Ловеч) – Черноморец (Балчик)                      
VII кръг
Черноморец (Балчик) – Пирин (Благоевград)                 
Кариана (Ерден) – Литекс (Ловеч)                          
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Септември (София)              
Хебър 1918 (Пазарджик) – Верея (Стара Загора)             
ФК ЦСКА 1948 (София) – Струмска слава 1927 (Радомир)      
Лудогорец 1945 II (Разград) – Локомотив (Горна Оряховица) 
Ботев (Гълъбово) – Поморие (Поморие)                      
Локомотив София 1929 (София) – Монтана 1921 (Монтана)     
Спартак (Плевен) – Спартак 1918 (Варна)                   
VIII кръг
Пирин (Благоевград) – Спартак 1918 (Варна)                
Монтана 1921 (Монтана) – Спартак (Плевен)                 
Поморие (Поморие) – Локомотив София 1929 (София)          
Локомотив (Горна Оряховица) – Ботев (Гълъбово)            
Струмска слава 1927 (Рад) – Лудогорец 1945 II (Разград)   
Верея (Стара Загора) – ФК ЦСКА 1948 (София)               
Септември (София) – Хебър 1918 (Пазарджик)                
Литекс (Ловеч) – Нефтохимик 1962 (Бургас)                 
Черноморец (Балчик) – Кариана (Ерден)                     
IX кръг
Кариана (Ерден) – Пирин (Благоевград)                     
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Черноморец (Балчик)            
Хебър 1918 (Пазарджик) – Литекс (Ловеч)                   
ФК ЦСКА 1948 (София) – Септември (София)                  
Лудогорец 1945 II (Разград) – Верея (Стара Загора)        
Ботев (Гълъбово) – Струмска слава 1927 (Радомир)          
Локомотив Сф 1929 (София) – Локомотив (Горна Оряховица)   
Спартак (Плевен) – Поморие (Поморие)                      
Спартак 1918 (Варна) – Монтана 1921 (Монтана)             
X кръг
Пирин (Благоевград) – Монтана 1921 (Монтана)              
Поморие (Поморие) – Спартак 1918 (Варна)                  
Локомотив (Горна Оряховица) – Спартак (Плевен)            
Струмска слава 1927 (Рад) – Локомотив Сф 1929 (София)     
Верея (Стара Загора) – Ботев (Гълъбово)                   
Септември (София) – Лудогорец 1945 II (Разград)           
Литекс (Ловеч) – ФК ЦСКА 1948 (София)                     
Черноморец (Балчик) – Хебър 1918 (Пазарджик)              
Кариана (Ерден) – Нефтохимик 1962 (Бургас)                
XI кръг
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Пирин (Благоевград)            
Хебър 1918 (Пазарджик) – Кариана (Ерден)                  
ФК ЦСКА 1948 (София) – Черноморец (Балчик)                
Лудогорец 1945 II (Разград) – Литекс (Ловеч)              
Ботев (Гълъбово) – Септември (София)                      
Локомотив София 1929 (София) – Верея (Стара Загора)       
Спартак (Плевен) – Струмска слава 1927 (Радомир)          
Спартак 1918 (Варна) – Локомотив (Горна Оряховица)        
Монтана 1921 (Монтана) – Поморие (Поморие)                
XII кръг
Пирин (Благоевград) – Поморие (Поморие)                   
Локомотив (Горна Оряховица) – Монтана 1921 (Монтана)      
Струмска слава 1927 (Радомир) – Спартак 1918 (Варна)      
Верея (Стара Загора) – Спартак (Плевен)                   
Септември (София) – Локомотив София 1929 (София)          
Литекс (Ловеч) – Ботев (Гълъбово)                         
Черноморец (Балчик) – Лудогорец 1945 II (Разград)         
Кариана (Ерден) – ФК ЦСКА 1948 (София)                    
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Хебър 1918 (Пазарджик)         
XIII кръг
Хебър 1918 (Пазарджик) – Пирин (Благоевград)              
ФК ЦСКА 1948 (София) – Нефтохимик 1962 (Бургас)           
Лудогорец 1945 II (Разград) – Кариана (Ерден)             
Ботев (Гълъбово) – Черноморец (Балчик)                    
Локомотив София 1929 (София) – Литекс (Ловеч)             
Спартак (Плевен) – Септември (София)                      
Спартак 1918 (Варна) – Верея (Стара Загора)               
Монтана 1921 (Монтана) – Струмска слава 1927 (Радомир)    
Поморие (Поморие) – Локомотив (Горна Оряховица)           
XIV кръг
Пирин (Благоевград) – Локомотив (Горна Оряховица)         
Струмска слава 1927 (Радомир) – Поморие (Поморие)         
Верея (Стара Загора) – Монтана 1921 (Монтана)             
Септември (София) – Спартак 1918 (Варна)                  
Литекс (Ловеч) – Спартак (Плевен)                         
Черноморец (Балчик) – Локомотив София 1929 (София)        
Кариана (Ерден) – Ботев (Гълъбово)                        
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Лудогорец 1945 II (Разград)    
Хебър 1918 (Пазарджик) – ФК ЦСКА 1948 (София)             
XV кръг
ФК ЦСКА 1948 (София) – Пирин (Благоевград)                
Лудогорец 1945 II (Разград) – Хебър 1918 (Пазарджик)      
Ботев (Гълъбово) – Нефтохимик 1962 (Бургас)               
Локомотив София 1929 (София) – Кариана (Ерден)            
Спартак (Плевен) – Черноморец (Балчик)                    
Спартак 1918 (Варна) – Литекс (Ловеч)                     
Монтана 1921 (Монтана) – Септември (София)                
Поморие (Поморие) – Верея (Стара Загора)                  
Локомотив (Горна Оряховица) – Струмска слава 1927 (Рад)   
XVI кръг
Пирин (Благоевград) – Струмска слава 1927 (Радомир)       
Верея (Стара Загора) – Локомотив (Горна Оряховица)        
Септември (София) – Поморие (Поморие)                     
Литекс (Ловеч) – Монтана 1921 (Монтана)                   
Черноморец (Балчик) – Спартак 1918 (Варна)                
Кариана (Ерден) – Спартак (Плевен)                        
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Локомотив София 1929 (София)   
Хебър 1918 (Пазарджик) – Ботев (Гълъбово)                 
ФК ЦСКА 1948 (София) – Лудогорец 1945 II (Разград)        
XVII кръг
Лудогорец 1945 II (Разград) – Пирин (Благоевград)         
Ботев (Гълъбово) – ФК ЦСКА 1948 (София)                   
Локомотив София 1929 (София) – Хебър 1918 (Пазарджик)     
Спартак (Плевен) – Нефтохимик 1962 (Бургас)               
Спартак 1918 (Варна) – Кариана (Ерден)                    
Монтана 1921 (Монтана) – Черноморец (Балчик)              
Поморие (Поморие) – Литекс (Ловеч)                        
Локомотив (Горна Оряховица) – Септември (София)           
Струмска слава 1927 (Радомир) – Верея (Стара Загора)      



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета