Първо призвание за ФК "Пирин"

"Пирин" падна в Созопол

"Пирин" загуби с 1:3 от ЦСКА

Орлетата победиха с 3:1 "Поморие" в Благоевград

ФК Пирин победи с 3:1 Поморие в Благоевград. Орлетата постигнаха пълен обрат, след като изоставаха в резултата след гол на Законов.
През първата част зелените владееха инициативата, но допуснаха попадение след контраатака. В 24-та минута Законов надбяга защитата на зелените и не пропусна, останал сам срещу Пангев.
Пиринци бързо върнаха гола, като след статично положение Бастунов бе най-съобразителен в наказателното поле на гостите и изравни резултата.
През втората част на терена имаше само един отбор – този на Пирин.
Иван Вълчанов изведен зелените напред след отличен прехвърлящ пас на Глоар Антонио в 53-та минута, а крилото на пиринци не сгреши.
Конър Хендерсън довърши гостите с красив удар от границата на наказателното поле за 3:1.
До края зелените имаха един куп положения, като Златинов, Габриел и Вълчанов не бяха точни.
В края на мача орлетата стигнаха и до греда, след като Михайлов отблизо не успя да намери вратата.
Следващият мач на Пирин е в четвъртък, когато е гостуването на Хебър Пазарджик в Брацигово.