Завърши състезанието по шосейно колоездене в Струмяни - blagoevgrad.utre.bg

Завърши състезанието по шосейно колоездене в Струмяни

07 март 2020, 19:00 | blagoevgrad.utre.bg
  • Снимка:
    Община Струмяни

  • Снимка:
    Община Струмяни

  • Снимка:
    Община Струмяни

  • Снимка:
    Община Струмяни

Трасето беше 21 км

Днес в едно от най-гостоприемните кътчета на България – село Микрево, община Струмяни, посрещнаха гости отблизо и далеч, този път ценители на спорта и спортните активности, които се насладиха на гостоприемството на местните хора и на красотата на живописните Малешевска и Пирин планина. Днес станахме свидетели на едно прекрасно и уникално спортно събитие за община Струмяни „Шосейно изкачване – колоездене“, което започна от с.Микрево и финализира след 21-километрово трасе в местността на Студената вода в Малешевска планина. Мероприятието се проведе със съдействието на община Струмяни и Българската федерация по „Триатлон“ с главен организатор Емил Стойнев.
Категориите, в които се състезаваха участниците, бяха:
- Мъже ЕЛИТ
- Жени (Общо Класиране)
- Юноши младша
- Юноши до 19
- Мъже 19 – 39
- Мъже 40 – 49
- Мъже 50+
- Планински Велосипеди

Обявяване на най-добрите състезатели по категории:
1.Категория:
- Мъже ЕЛИТ
Пето място – Марио Сучев – отбор „Драк”
Четвърто място – Цветан Иванов – отбор „Левски”
Трето място – Александър Алексиев – отбор „Велораптор”
Второ място – Лъчезар Ангелов
Първо място – Стефан Христов

2.Категория:
- Жени (Общо класиране)
Трето място – не се присъжда
Второ място – Ивета Костадинова
Първо място – Ивана Тонкова отбор „Драк”

3.Категория:
- Юноши младша
Пето място – Калин Ангелов – отбор „Драк”
Четвърто място – Кристиан Стоянов – отбор „Несебър”
Трето място – Радан Иванов – отбор „Верея”
Второ място – Йоан Иванов – отбор „Верея”
Първо място – Даниел Тодоров – отбор „Драк”

4.Категория:
- Юноши до 19г
Пето място – Мартин Йовчев – отбор „Верея”
Четвърто място – Стефан Георгиев – отбор „Драк”
Трето място – Михайл Николов – отбор „Драк”
Второ място – Калоян Найденов – отбор „Долчини”
Първо място – Николай Чорбаджийски – отбор „Розова долина”

5.Категория:
- Мъже 19-39 г.
Пето място – Михайл Кръстов
Четвърто място – Димитър Гицов
Трето място – Красен Киров
Второ място – Ангел Йончевски – отбор „Велосити”
Първо място – Минчо Рибарев

6.Категория:
- Мъже 40г- 49г
Пето място – Димитър Лулов – отбор „Велосити”
Четвърто място – Владимир Коев – отбор „Розова долина”
Трето място – Станислав Христов – отбор „Долчини”
Второ място – Димитър Димитров
Първо място – Иван Гърбев – отбор „Велосити”

7.Категория:
- Мъже 50+
Пето място – Йордан Бойчев
Четвърто място – Луч Алберт
Трето място – Пламен Лумпаров – отбор „Велосити”
Второ място – Людмил Дончев – отбор „Долчини”
Първо място – Валери Йотов – отбор „Долчини”

8.Категория:
- Планински велосипеди
Пето място – Росен Найденов – отбор „Олимп Байк”
Четвърто място – Калин Русев – отбор „Велораптор”
Трето място – Илия Вълканов – отбор „Олимп”
Второ място – Александър Василев – София
Първо място – Георги Вълчев – София

9. „Купата на кмета“ на Община Струмяни се връчи на Стефан Христов – отбор „Верея”.

10. „Грамота за най-малък участник“ в шосейно изкачване „Струмяни – Цапарево“- се връчи на Калин Ангелов – отбор „Драк”.
Класираните участници получиха медали, грамоти и парични премии, осигурени от община Струмяни.



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета