Наградиха участниците в конкурса "Моят Благоевград #ОставамВкъщи“ (снимки) - blagoevgrad.utre.bg

Наградиха участниците в конкурса "Моят Благоевград #ОставамВкъщи“ (снимки)

08 май 2020, 19:22 | blagoevgrad.utre.bg
  • Снимка:
    Община Благоевград

  • Снимка:
    Община Благоевград

  • Снимка:
    Община Благоевград

  • Снимка:
    Община Благоевград

  • Снимка:
    Община Благоевград

  • Снимка:
    Община Благоевград

  • Снимка:
    Община Благоевград

Целта на конкурса бе да се предостави възможност за изява на младите хора

Днес се състоя награждаването в конкурса на Община Благоевград - „Моят Благоевград #ОставамВкъщи“.

Целта на конкурса бе да се предостави възможност за изява на младите хора в Благоевград. Възможност, чрез която те представят своя талант, въображение и новаторство в този труден за всички ни период на социална изолация, а за учителите им – да успеят да ги мотивират като техни ментори.

Кметът на община Благоевград инж.Румен Томов и заместник-кметът по култура и хуманитарни дейности д-р инж.Василиса Павлова поздравиха всички ученици, взели участие в конкурса. Инж.Томов връчи наградите и почетните грамоти на участниците в художественото предизвикателство.

В категория "Художествена рисунка" (за ученици от I до IV клас) награди получиха 
Анжелина Спасова - 7клас, Ванеса Ючева - 1клас, Иванина Трендафилова - 4клас, Ивет Капитанска - 11години, Мария Стреянева -10 години, Михаила Чисандина - 4клас, Никол Бучинска - 3 клас, Радостина Ангелова - 3 клас, Сиана Борисова - 4 клас, Стоян Смилков - 2 клас.

Поощрителни награди в конкурса на Община Благоевград получиха и Лидия Димитрова на 8 години и Екзел Димитрова на 9 години.

Награда за цялостно представяне журито присъди на Георги Бачев - 8 години.

Почетното I място в категория "Художествена рисунка" ( за ученици от 1 до IV клас) се присъди на Виктория Пенчева - 3 клас.
На II място е Кристиян Пашов - 1 клас,
III място - Ивона Главчева – 10 години.

Победителите в категория "Художествена рисунка" ( за ученици от V до XII) са:
Василия Мадолева - 12 клас, Нери Арнаудова - 9 клас, Никол Котева - 5 клас, София Гръчка - 5 клас, Стефани Костева - 10 клас, Габриела Христова - 17 години.
Почетното I място в категория "Художествена рисунка" ( за ученици от V до XII клас) се присъди на Мариела Филчева - 11 клас, на II място е класирана Ивайла Димитрова - 7 клас, III място - Петя Петкова - 17 години.



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета