"Септември" (Симитли) загуби нелепо от "Пирин" (Разлог)

Падна като гост с 2 на 1

"Септември" загуби с 2:1 срещу "Пирин" (Разлог) в предпоследния кръг от „Б” футболната ни група. Момчетата на "Септември" бяха гости в югозападното дерби и загубиха от деветите в класирането.

През първото полувреме момчетата на Киселичков не играха много добър футбол и логично не можаха да реализират попадение. След почивката и доста слабо първо полувреме, футболистите от Симитли повдигнаха духа на играта и още в 55-тата минута Николай Хаджиниколов реализира за 1:0 от пряк свободен удар. Мобилизирани за победа след попадението, в редиците на "Септември" се усети успокоение и отборът допуснаха два гола в своята врата.

Без много положения до края на мача, срещата завърши 2:1 в полза на домакините от Разлог.
Стартов състав "Септември" (Симитли): Филип Димитров, Любомир Гуцев, Джейхан Зайденов, Борислав Сандев, Анатоли Лулейски , Франк Коре, Владимир Каптиев, Андон Гущеров, Николай Хаджиниколов, Стойко Иванов.