Верея победи Пирин

В мач от 25-ия кръг на Първа лига

Верея победи на своя стадион "Трейс Арена" Пирин с 2:0 в мач от 25-ия кръг на Първа лига.Играчите на Александър Томаш имаха пълно превъзходство на терена срещу представящия се силно от началото на пролетния дял тим на Милен Радуканов.
След няколко пропуска Верея откри резултата в 36-ата минута. Чудесна атака на домакините завърши с успоредно подаване на Педро Еуженио към Домовчийски, който от няколко метра реализира първия си гол с екипа на Верея за 1:0. До края на срещата интересните положения отново бяха пред вратата на гостите.Опасна контраатака в 75-ата минута завърши с втори гол за Верея. Елиаш намери Еуженио сам срещу Макенджиев, първият удар бе избит, но при втория вратарят на гостите нямаше шансове - 2:0.С успеха Верея събра 30 точки и заема десетото място, а пред старозагорци е именно тимът на Пирин.
ВЕРЕЯ: 1.Пламен Колев, 21.Здравко Илиев, 3.Владимир Зафиров, 71.Иван Бандаловски, 20.Венцислав Бенгюзов (67-14.Георги Андонов), 89.Самуел Инкоом, 26.Селим Керкар, 10.Елиаш, 77.Педро Еуженио(89-33.Мирослав Енчев), 8.Осман Балде, 17.Валери Домовчийски (86-18.Янислав Иванов)
Резерви: 12.Георги Аргилашки, 33.Мирослав Енчев, 6.Илиас Хасани, 15.Костадин Слаев, 89.Илиян Йорданов, 18.Янислав Иванов, 14.Георги Андонов
Треньор: Александър Томаш
Пирин: 22.Благой Макенджиев, 18.Юлиан Попев, 3.Румен Сандев, 14.Стилиян Николов, 21.Александър Башлиев, 6.Орлин Старокин, 24.Антон Костадинов, 15.Димитър Благов, 9.Рос Дженкинс (59-8.Иван Цветков), 7.Тони Тасев, 19.Станислав Костов
Резерви: 76.Красимир Костов, 29.Алешандре Ханс, 30.Тодор Траянов, 6.Кирил Грозданов, 27.Костадин Ничев, 11.Даниел Младенов, 8.Иван Цветков
Треньор: Милен Радуканов