Юношите на "Пирин" постигнаха убедителна победа срещу "ЦСКА - София"

Разгромиха ги с 4 на 0

Юношите старша възраст на ОФК "Пирин'' Благоевград спечелиха убедителна победа с 4:0 срещу тима на "ЦСКА - София". Приятелската среща се игра на терена на комплекс ''Пири'' в Банско. ''Орлетата'' имаха пълно превъзходство, но реализираха три от попаденията едва в последните 15 минути от мача. Емилиян Христов откри резултата в 37 минута и даде преднина на ''орлетата''. След почивката пълната доминация на ''Пирин'' доведе до нови три гола. В рамките на 10 минути между 73- та и 83- та минути Петър Христов бе точен на два пъти. Крайното 4:0 фиксира Мартин Бояджиев в последната минута на срещата.

Селекционерът Йордан Боздански похвали момчетата за убедителната победа срещу ''армейците''. До края на лагера в Банско остава още една проверка за благоевградчани срещу ''Локомотив'' Пловдив.